-


Show uitslagen "Napoli"
"NSW. NW16. NW19. NW20. SC. Lengree Napoli JW. DSM"

Perzisch Colourpoint Blue Tabby Point (PER a 21 33)
Geboren:17-08-2015

Datum / Date Plaats / City Land / Country Keurmeester / Judge Titel / Certificate
14-02-2016 Mundikatshow
Uitgeest (NH)
Nederland Martin Sanda
TsjechiŽ
Excelent 1
06-03-2016 Felis Belgica Show
Tienen
Belgiê Marta Ziemianska
Noorwegen
Excelent 1
27-03-2016 Mundikat "PAAS-SHOW"
Nieuwegein
Nederland Aina Hauge
Noorwegen
Excelent 1 - NOM - Best in Show
28-03-2016 Mundikat "PAAS-SHOW"
Nieuwegein
Nederland Vladimir Isakov
White Russia (BY)
Excelent 1 - NOM - Best in Show
23+24-2016 Felikat "NORTH SEA WINNER 2016"
Schiedam
Nederland Steven Jones
Norway
Excelent 1 - NOM - Best in Show - NORTH SEE WINNER
07-05-2016 Garden of England,
Felis Britannica,
Edenbridge (UK)
Engeland Gerado Frago
Spain
Excelent 1 - NOM - Best in Show - Best Cat 1 - 4th BOB
08-05-2016 Garden of England,
Felis Britannica,
Edenbridge (UK)
Engeland Vesna Rizanar-Reseli
CroatiŽ
Excelent 1 - NOM - Best in Show - Best Cat 1 - 3th BOB
22-05-2016 Mundikatshow
Boxtel (NL)
Nederland Cristiano Federico Sandon
ItaliŽ
Excelent 1 - NOM
22-10-2016 Mundikatshow
Groningen (NL)
Nederland Henry Hornell
Polen
CAC - NOM
23-10-2016 Mundikatshow
Groningen (NL)
Nederland Fabio Brambilla
ItaliŽ
CAC - NOM - Best in Show
13-11-2016 Felikatshow
Rijswijk (NL)
Nederland Nathalie Smith
Nederland (NL)
CAC - NOM
13-11-2016 Felikatshow
Rijswijk (NL)
Nederland Martina Vintel
Estland (ES)
CACIB
27-11-2016 Felis Belgicacatshow
Herselt (B)
België Satu Hämäläinen
Finland(Fin)
CACIB - NOM
11-12-2016 Mundikatshow
Uitgeest
Nederland Helene Reiter
Duitsland
CACIB
11-02-2017 Mundikatshow
Boxtel
Nederland Veikko Saarela
(Finland)
CAGCIB
12-02-2017 Mundikatshow
Boxtel
Nederland Kristiina Rautio
(Finland)
CAGCIB
05-03-2017 NSW catshow
Kortrijk
België Jorge Fernando Gonzales Redondo
(Espanje)
CAGCIB
16-04-2017 Mundikat Easter catshow
Nieuwegein
Nederland Cristiani F. Sandon
(Espanje)
CAGCIB - NOM
17-04-2017 Mundikat Easter catshow
Nieuwegein
Nederland Luigi Comorio
(Italy)
CAGCIB - NOM - Best In Show
08-10-2017 Mundikatshow
Groningen
Nederland Judge Alessandro Ghibaudo
(Italy)
CAGCIB - NOM
28+29-10-2017 FIFť WERELDSHOW Felikat
Rijswijk
Nederland Anette SjŲdin
(Sweden)
CAGCIB - NOM
09-12-2017 Mundikatshow
Uitgeest
Nederland Stefphane Henry
(France)
CACGIB - NOM
10-12-2017 Mundikatshow
Uitgeest
Nederland Cristiano F. Sandon
(Italiê)
CACS - NOM
14-01-2018 Felikatshow
Nieuw Vennep
Nederland Michael Edstrom
(Sweden)
CACS - NOM - Best In Show
08-12-2018 Mundikatshow
Stadskanaal
Nederland Raymond Saetre
(Norway)
CACS - NOM
09-12-2018 Mundikatshow
Stadskanaal
Nederland Mats Askett
(Sweden)
CACS
13-01-2019 Felikatshow
Nieuw Vennep
Nederland Eric Reijers
(TsjechiŽ)
CACS - NOM - Best In Show
16-02-2019 Mundikat North Sea Winner 2019 show
Uitgeest
Nederland Thea Friskovec
(Swiss)
CACS
21-04-2019 Mundikat PAAS show
Zutphen
Nederland Alessandro Ghibaudo
(Italy)
CACS - NOM - Best in Show - Best Category 1 - 2th BOB
22-04-2019 Mundikat PAAS show
Zutphen
Nederland Nathalie Smits - Peelen
(Nederland)
CACS - NOM - Best in Show
19-05-2019 Felikatshow
Noordwijkerhout
Nederland Stephe Bruin
(Nederland)
CACS - NOM - Best in Show
14-09-2019 Felikatshow
Schiedam
Nederland George Dorgiakis
(Griekenland)
CACS
14-09-2019 Felikatshow
Schiedam
Nederland Anna Wilczek
(Polen)
CACS - NOM
07-12-2019 Mundikatshow
Groningen
Nederland Zvezdan Memedov
(Zweden)
EREPRIJS-NOM - Best in Show - Best Cat 1 - 4th BOB
08-12-2019 Mundikatshow
Groningen
Nederland Hana Klein
(Italiê)
EREPRIJS-NOM - Best in Show - Best Cat 1 - 2th BOB
12-01-2020 Felikatshow
Beverwijk
Nederland Caroline Stoa
(Norway)
EREPRIJS-NOM - Best in Show
08-02-2020 Mundikatshow
Wijchen
Nederland Mirek Skotarczyk
(Poland)
EREPRIJS-NOM - Best in Show
09-02-2020 Mundikatshow
Wijchen
Nederland Hannah Jensen
(Sweden)
EREPRIJS-NOM - Best in Show
17-10-2021 Mundikatshow
Barneveld
Nederland Hana Klein Gasbarri
(Italie)
EREPRIJS
18-10-2021 Mundikatshow
Barneveld
Nederland Thea Friskovec Keller
(Zwitserland)
EREPRIJS - NOM - Best in Show
21-11-2021 Felikatshow
Beverwijk
Nederland Bobby Funk
(Duitsland)
EREPRIJS - NOM - Best in Show
21-11-2021 Felikatshow
Beverwijk
Nederland Dietmar Sagurski
(Duitsland)
EREPRIJS - NOM - Best in Show
11 + 12- 12-2021 Mundikat NSW show
Uitgeest
Nederland Stephan Henry
(France)
EREPRIJS - NOM - NSW
17-04-2022 Mundikat Paas show
Zutphen
Nederland Eric Reijers
(TsjechiŽ)
EREPRIJS - NOM - BIS
18-04-2022 Mundikat Paas show
Zutphen
Nederland Bobby Funk
(Duitsland)
EREPRIJS - NOM - BIS
18-04-2022 Mundikatshow
Uitgeest
Nederland Montovani Gianfranco
(ItaliŽ)
EREPRIJS - NOM - Best in Show - Best Cat: 1 - 3th BOB
19-04-2022 Mundikatshow
Uitgeest
Nederland Lee Selassa
(Nederland)
EREPRIJS - NOM - Best in Show - Best Cat: 1 - 2th BOB
13-08-2022 Mundikatshow
Middenbeemster
Nederland Yan Roca Folch
(Frankrijk)
EREPRIJS - NOM
14-08-2022 Mundikatshow
Middenbeemster
Nederland Henry Stephane
(Frankrijk)
EREPRIJS - NOM - Best in Show
08-10-2022 Mundikatshow
Gorredijk
Nederland Riikka Turpeinen
(Finland)
EREPRIJS
08-10-2022 Mundikatshow
Gorredijk
Nederland Ad de Bruijn
(Nederland)
EX1 - NOM - Best in Show (Veteraan)
09-10-2022 Mundikatshow
Gorredijk
Nederland Sarah Jhonson
(Engeland)
EREPRIJS - NOM - Best in Show
09-10-2022 Mundikatshow
Gorredijk
Nederland Riikka Turpeinen
(Finland)
EX1 - NOM
28-10-2022 Wereldshow Felis Belgica
Mechelen (B)
BelgiŽ Robert Lubrano
(France)
EREPRIJS (PH)
10-12-2022 Mundikat Kerstshow
Oss
Nederland Skotarcyk Miroslaw
(Polen)
EREPRIJS + Nominatie
11-12-2022 Mundikat Kerstshow
Oss
Nederland Henry Stťphane
(Frankrijk)
EREPRIJS + Nominatie